O Nas

O Nas

Lekarz stomatolog Beata Pachucka ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 2000 r. Staż podyplomowy odbyła w Instytucie Stomatologii w Białymstoku.
Po stażu zdobywała doświadczenie zawodowe w prywatnych gabinetach na terenie województwa podlaskiego. w 2004 roku otworzyła pierwsza własna praktykę w Suchowoli.
W 2009 roku powstał pierwszy gabinet w Wasilkowie przy ulicy Kupieckiej. W 2010 otwarty został NZOZ przy ulicy Polnej w skład którego wchodzą trzy gabinety stomatologiczne.

W wyposażeniu nowego gabinetu stomatologicznego znajduje się nowoczesny aparat RTG wraz z wizjografią oraz aparat do sedacji wziewnej (podtlenek azotu) a także innowacyjny system znieczulenia “WAND” (kliknij aby dowiedzieć się więcej).
Technologie: Wysokiej klasy unit stomatologiczny A-DEC 300 z systemem dezynfekcji wody i powietrza zapewnia naszym pacjentom komfort i idealna sterylność podczas zabiegów.
System multimedialny z kamera wewnątrz ustną NEOVO daje możliwość wizualizacji podczas badania i leczenia.

Radiowizjografia KODAK RVG 5100 plus Aparat RTG KODAK 2100 – zdjęcia o wyjątkowej ostrości i precyzji. Powierzchnia czujnika oferuje większy komfort diagnostyczny i stała jakość zdjęcia w czasie. Aparat ma największy na rynku współczynnik tolerancji naświetlania; jego zaleta jest redukcja promieniowania gwarantująca pacjentowi maksimum bezpieczeństwa przy idealnej ostrości zdjęć.

Piaskarka Kavo do szybkiego i bezbolesnego usuwania osadów nazębnych. Zapewnia wysoki komfort zabiegu. W polaczeniu z unikalnym proszkiem czyszczącym o różnorodnej palecie smaków działa dokładnie i delikatnie, nie powodując podrażnienia dziąseł‚ ani uczucia słoności w jamie ustnej. Gwarantuje szybkie i bezbolesne usuwanie osadów nazębnych i przebarwień, polerowanie po usunięciu kamienia oraz czyszczenie szkliwa przed zabiegiem lakowania bruzd.

Skaler powietrzny NSK Sonicflex – z cala pewności najwszechstronniejszy instrument w stomatologii. Ma zastosowanie w bezbolesnym, minimalnie inwazyjnym leczeniu próchnicy, a także w profilaktyce (usuwanie kamienia), leczeniu kanałowym (endodoncja), chirurgii, periodontologii (choroby dziąseł – w tym parodontoza) skalingu i paradontozy.

Endometr NSK – aparat wyostrzający widoczność podczas leczenia kanałowego; jest on tak zaprojektowany aby mierzył głębokość kanału zębowego w każdych warunkach zabiegowych.